Półsztywny kołnierz Florida Rena
search
  • Kołnierz  szyjny, ortopedyczny typu Florida -  Skuteczne leczenie
  • Półsztywny kołnierz Florida Rena

Kołnierz szyjny, ortopedyczny typu Florida Rena

37,40 zł
Brutto

Kołnierz szyjny, ortopedyczny typu Florida - doskonałe rozwiązanie w leczeniu zniekształceń kręgosłupa odcinka szyjnego. Prosty w użyciu i idealny do nagłych przypadków, ten ortopedyczny kołnierz znakomicie odciąża i unieruchamia kręgosłup. Skorzystaj z wygody i skuteczności produktu od renomowanego producenta - RENA.

Wysokość: 6 cm
Obwód szyi: 30 - 34 cm
Ilość

Kołnierz szyjny, ortopedyczny typu Florida - Doskonałe wsparcie i stabilizacja

 

Kołnierz szyjny, ortopedyczny typu Florida to innowacyjne rozwiązanie, które znacząco wpływa na poprawę komfortu życia osób borykających się z problemami kręgosłupa w odcinku szyjnym. Ten zaawansowany produkt ortopedyczny został specjalnie zaprojektowany, aby dostarczyć częściowe odciążenie i unieruchomienie kręgosłupa, co jest niezwykle korzystne w przypadku zmian zniekształcających zwyrodnieniowych i dyskopatii.

 

Co wyróżnia nasz Kołnierz Szyjny, to nie tylko jego efektywność, ale również niezwykła prostota w zastosowaniu. Niezależnie od tego, czy jesteś pacjentem, czy osobą opiekującą się chorym, ten produkt spełnia swoje zadanie z łatwością. To idealne rozwiązanie w ortotyce, zwłaszcza w przypadku nagłych sytuacji, które nie wymagają indywidualnego wykonania wyrobu.

 

Kołnierz szyjny typu Florida został wyprodukowany z myślą o Twoim komforcie. Wykonany z wysokiej jakości bawełny w 100%, zapewnia on miękkość i oddychalność, dzięki czemu noszenie go przez dłuższy okres czasu jest komfortowe.

 Tabela rozmiarów: 

Jesteśmy dumni z faktu, że jesteśmy oficjalnym dystrybutorem tego produktu, który pochodzi od renomowanego producenta RENA. Jako specjaliści w dziedzinie zdrowia i ortopedii, dokładamy wszelkich starań, aby dostarczać produkty, które naprawdę przynoszą ulgę naszym pacjentom.

 

Jeśli potrzebujesz niezawodnego i skutecznego rozwiązania na problemy kręgosłupa w odcinku szyjnym, nasz Kołnierz Szyjny, ortopedyczny typu Florida jest doskonałym wyborem. Pozwól sobie na komfort i poprawę jakości życia, którą ten produkt może Ci zapewnić.

003